رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: 1401-12-02

دسترسی 68 خانوار عشایری به آب پایدار با برگزاری جشن انقلاب

روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان

به منظور گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افتتاح پروژه آبرسانی پایدار به قشلاقات نواسر هوراند با هزینه 4 میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه به همراه جشن بزرگ انقلاب با مشارکت عشایر شهرستان هوراند و با حضور گسترده عشایر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در قشلاق خرده قشلاق سفلی شهرستان هوراند برگزار گردید.

ارسال دومین محموله کمک های کارکنان و تشکل های عشایری استان به زلزله زدگان شهرستان خوی

روابط عمومی اداره کل امور عشایر آذربایجان شرقی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، در جهت کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی، کارکنان اداره کل و تشکل های عشایری استان، بالغ بر۵۰۰ میلیون ریال اقلام، از جمله آرد، برنج ایرانی، انواع کنسرو، مواد شوینده وبهداشتی، پتو و البسه گرم با تلاش اعضاء پایگاه مقاومت بسیج شهید بذلی اداره کل امور عشایر استان برای دومین بار برای ارسال به زلزله زدگان شهرستان خوی جمع آوری و به شهرستان خوی ارسال گردید.

.

دیدار و عرض تبریک به مناسبت انتصاب جناب آقای جواد صمدی به عنوان مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی

حضور آل هاشم در میز خدمت

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، در راستای تکریم ارباب رجوع و تسهیل در پاسخگویی، ارتباط مردمی مستقیم، مدیرکل امور عشایر استان در میز خدمت سازمان جهاد کشاورزی که به مناسبت ۴۴ امین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی برپا شده بود حاضر و با شهروندان دیدار نمود. یادآوری می نماید نماد آلاچیق عشایری نیز در این غرفه برپا شده بود که با استقبال مردم روبرو شد.

عابدین خرم اشاعه فرهنگ عشایر را به اقشار جامعه خصوصا در حوزه گردشگری و بوم گردی لازم دانست

عایدین خرم استاندار آذربایجان شرقی با حضور در غرفه گردشگری استان در ۱۶امین نمایشگاه گردشگری تهران که با برپایی نماد عشایر مزین شده است بازدید و اشاعه فرهنگ عشایر را به اقشار جامعه خصوصا در حوزه گردشگری و بوم گردی لازم دانست

Subscribe to اخبار اداره کل