رفتن به محتوای اصلی
تاریخ بروز رسانی: 1401-12-02

معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران: رویکرد سازمان امور عشایر تنوع بخشی به تولید و اشتغال عشایر است

به گزارش پایگاه روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، مهدی میزبان در گردهمایی سراسری مدیران ستادی و استانی امور عشایر کشور اظهار داشت: در حال حاضر رویکرد ما تنوع بخشی به تولید و اشتغال و درآمد عشایر برای ارتقاء معیشت در مناطق عشایری است.

وی دلیل این رویکرد را تغییرات اقلیمی و تاثیر آن بر روی مراتع عنوان کرد و گفت: باید بتوانیم از تمام منابع موجود در مناطق عشایری استفاده بهینه انجام دهیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: ۱۱ هزار شهید نشان از غیرت، وفاداری، شکوه و عظمت عشایر است

فرمانده سپاه در کنگره شهدای عشایری کشور گفت: ۱۱ هزار شهید گلگون کفن نشان از غیرت، مردانگی، وفاداری، شکوه و عظمت عشایر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سردار حسین سلامی در اختتامیه کنگره ملی ۱۱ هزار شهید جامعه عشایری کشور با بیان اینکه هر جامعه و هر قوم و ملتی بازتاب طبیعتی است که در آن زندگی می کنند، اظهار داشت: اینجا گلستانی است از گل های رنگارنگ و زیبای جامعه عشایری کشور که حداقل از ۲۶ استان کشور این رنگین کمان زیبا و دل انگیز و جذاب و روحیه بخش از عشایر کشور شکل گرفته است.

رئیس سازمان امور عشایر ایران: شهدای عشایر سند از خودگذشتگی و ایثار هستند

رئیس سازمان امور عشایر ایران در حاشیه کنگره ملی ۱۱هزار شهید عشایری کشور گفت: شهدای عشایر سند تأثیرگذاری و از خودگذشتگی و ایثار عشایر هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده در حاشیه برگزاری کنگره ملی ۱۱هزار شهید عشایری کشور در شهرکرد با بیان اینکه به توصیه مقام معظم رهبری باید برنامه‌های فرهنگی در حوزه عشایر را تقویت کنیم، اظهار داشت: کنگره‌ها و اجلاسیه شهدای عشایری ذیل همین هدف برگزار می‌شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد: عشایر برای ثبت نام و دریافت "دامدار کارت" اقدام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران ، عباس پاپی زاده در سفر به فارس و بازدید از شرکت تعاونی عشایری فسا اظهار داشت: تسهیلات کم بهره برای خرید علوفه دامی اختصاص داده تا مشکل تامین نقدینگی عشایر عزیز کمتر شود.

وی تاکید کرد: عشایر باید برای ثبت نام و دریافت "دامدار کارت" اقدام کنند تا بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

پاپی زاده با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم سازمان ارتقا معیشت جامعه عشایری است، افزود: بهبود بازار فروش محصولات تولیدی عشایر از سوی سازمان درحال پیگیری است.

وزیر جهاد کشاورزی در حکمی "شاهپور علائی مقدم" را به سمت رئیس سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در حکمی دکتر "شاهپور علائی‌ مقدم" را به سمت "رئیس سازمان امور عشایر ایران" منصوب کرد. در این حکم آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جناب‌عالی و به استناد ماده ۶ اساسنامه سازمان به موجب این حکم به سمت "رئیس سازمان امور عشایر ایران" منصوب می‌شوید.

Subscribe to اخبار سازمان